Keşan Haberleri Okuma Sayısı: 326

KEŞAN’DA OSB VE CUMHURİYET MEYDANI ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI

Keşan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve Cumhuriyet Meydanı oluşturulmasına yönelik çalışmalar hızlandırıldı. Keşan Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Edirne Valisi Ekrem Canalp, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili..

KEŞAN’DA OSB VE CUMHURİYET MEYDANI ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI

Keşan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve Cumhuriyet Meydanı oluşturulmasına yönelik çalışmalar hızlandırıldı.

Keşan Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Edirne Valisi Ekrem Canalp, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Cemallettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve kurum müdürlerinin katılımıyla  Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda toplantı gerçekleştiği belirtildi.

 

Keşan OSB’nin bölgeye istihdam açısından büyük artı sağlayacağı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Keşan OSB ve ilçemize vizyon katacak Cumhuriyet Meydanı konusunda hızlı önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Edirne Valimiz Ekrem Canalp ve Milletvekilimiz Fatma Aksal başkanlığında Paşayiğit Mahallemizde kurulacak olan Gıda OSB ile Cumhuriyet Meydanı ile ilgili toplantımızı gerçekleştirdik.

Bölgemizin kalkınması ve istihdam açısından önemli bir artı sağlayacak olan Gıda OSB ve ilçemize vizyon katacak Cumhuriyet Meydanı konusunda hızlı hareket ederek, önemli adımlar atmaya devam ediyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL