SonDakika Spor Okuma Sayısı: 607

AZİZ YILDIRIM’DAN SON DAKİKA KARARI!

Fenerbahçe yarın ve cumartesi günü yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi hareketlilik sürüyor. Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım ise bir basın toplantısını düzenliyor. Aziz Yıldırım, toplantıda dikkat çeken ifadeler..

AZİZ YILDIRIM’DAN SON DAKİKA KARARI!

Fenerbahçe yarın ve cumartesi günü yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi hareketlilik sürüyor.

Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım ise bir basın toplantısını düzenliyor.

Aziz Yıldırım, toplantıda dikkat çeken ifadeler kullandı.

ADAYLIK AÇIKLAMASI

Yıldırım, Fenerbahçe’de Başkanlık adaylığı ile ilgili de bir açıklamada bulundu.

Aziz Yıldırım, başkanlığa yeniden aday olmayacağını açıkladı.

“Mahalle yönetsen, bu kadar kötü yönetim olmaz. Fenerbahçe’nin geleceğini tehlikede gördüğüm için konuşacağım” diyen Yıldırım, “Arkadaşlarımla topanıp konuştuk. 3 yıl boyunca açıklama yapmama kararı almıştık. Ama bizi tahrik ettiler. Bugün itibariyle bu sözümüzün tarihi doldu. Bundan sonra Fenerbahçe’ye yapılan her türlü zararı çıkıp kamuoyu ile konuşacağız” dedi.

Yıldırım, “3 yıldır yapılan bir ‘enkaz’ edebiyatı var. Hayır biz öyle bir tablo bırakmadık. Her şeyi açıklayacağım” derken, Koç için, “Biz 3 yılda çok sıkıntı çektik diyor. Hapis mi yattın? Pandemide bir hafta evde kaldın, herhalde odur” diye belirtti.

Yıldırım’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Biz başkanlığa geldiğimizde hiçbir şeyi yoktu kulübün. Biz 50 tapu kattık Fenerbahçe’ye. Bugün Fenerbahçe’nin mal varlığı borçlarından fazladır. Başkan hesap bilmiyor. Beşiktaş’ın neyi var? Bir stadı var bir tesisi. Galatasaray’ın neyi var? Yarısını devletin yaptığı bir stat. Bir de Florya. Başka da ufak tefek bir şeyler vardır.

Bugüne kadar kulübe ne verdiler? Bir bekçi kulübesi yaptılar. Ali Koç bu kulübe neden geldiğinin farkında değil. 16 bin üye neden onu seçti hala anlamamış. Beyaz Atlı Prens olarak onu seçtiler, Pamuk Prenses’i kurtaracaktı. Prenses küme düşüyordu.

“Ben şampiyonluk sözü vermedim” diyor sayın Ali Koç, Fenerbahçe başkanı olan herkes şampiyonluk sözü vermeye mecburdur.

Biz 3 yılda çok sıkıntı çektik diyor. Hapis mi yattın? Pandemide bir hafta evde kaldın, herhalde odur.

Ali Koç’a sesleniyorum. Bizi rakibin olarak görme. Bizi düşman olarak görme. Bizi içinden at. Biz Fenerbahçe’nin kendisiyiz.

Bizi rakip olarak görmenin tek şartı var. 20 yıl başkan olacaksın. Şampiyonluklar kazanacaksın. Stat yapacaksın. Tesisler yapacaksın. Gözümün üstünde kaşım var demeyeceksin. Hapse gireceksin.

Aziz Yıldırım görecek diyorlar. Bana kimse bir şey gösteremez. Her gecenin sabahı olmaz. Ben Fenerbahçe’nin kendisiyim. Korkuyorsunuz. Ahlaksızlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL