SonDakika Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 533

UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, ‘Babalar Günü’ ile ilgili biryazılı açıklama yaparak tüm babaların Babalar Günü’nü kutladı. Başkan Becan’ın açıklaması şöyle;, Yaşamı boyunca ailesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan tüm babalarımızın..

UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, ‘Babalar Günü’ ile ilgili biryazılı açıklama yaparak tüm babaların Babalar Günü’nü kutladı.

Başkan Becan’ın açıklaması şöyle;, Yaşamı boyunca ailesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan tüm babalarımızın babalar gününü kutlayarak başladığı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ne güzel söylemiş Nazım; “Baba! Babam, ağabeyim, kardeşim, arkadaşım Nezulüm, ne ölüm, ne korku Başımı eğmez ! Yalnız senin elini öpmek için Eğilir başım Babam, ağabeyim, kardeşim Arkadaşım…”

Babalarımız sevgi, empati, insaniyet, cesaret ve fedakarlığın hayat bulmuş şeklidir. Hayatımız boyunca yaslanacağımız en güvenilir omuzumuzdur. Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek için her türlü fedakarlığı gösteren en değerli
varlıklarımızdır. Onları çok seviyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta canlarından kıymetli evlatlarını vatan uğruna şehit veren babalarımız olmak üzere, aramızdan ayrılan babalarımız ve bizlere mücadele etmeyi, her koşulda ayakta kalmayı öğreten, tecrübeleriyle yolumuzu aydınlatan tüm babalarımızın ve baba adaylarımızın  ‘Babalar Günü’nü  kutluyor; aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL