Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 371

KIRCASALİH’İN KANAYAN YARASI ÇÖZÜLÜYOR!

Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü, elektrik hatlarının eski olması nedeniyle sık sık yaşanan elektrik kesintisi sorunu konusunda belde halkına müjdeyi verdi. Tekirdağ Tredaş Bölge Müdürlüğü’ne giderek söz konusu sorun hakkında..

KIRCASALİH’İN KANAYAN YARASI ÇÖZÜLÜYOR!

Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü, elektrik hatlarının eski olması nedeniyle sık sık yaşanan elektrik kesintisi sorunu konusunda belde halkına müjdeyi verdi. Tekirdağ Tredaş Bölge Müdürlüğü’ne giderek söz konusu sorun hakkında girişimlerde bulunan Tütüncü, “Elektrik altyapımızın yenilenmesi projesi kabul edildi. Çalışmalar Nisan ayında başlayacak.” ifadelerini kullandı.

Kırcasalih beldesinde elektrik hatlarının eski olmasına bağlı olarak sık sık yaşanan elektrik kesintileri, beldenin en büyük sorunları arasında yer alıyordu. Sorunların çözümü noktasında gece-gündüz demeden çalışan Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü, Tekirdağ Tredaş Bölge Müdürlüğü’ne giderek söz konusu sorun hakkında görüşmelerde bulundu. Görüşmenin ardından belde halkına müjdeyi veren Tütüncü, Kıracasalih’in elektrik altyapısının Nisan ayında başlayacak çalışmalarla yenileneceğini belirtti.

“ÇALIŞMALAR NİSAN AYINDA BAŞLIYOR”

Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Belde olarak yaşadığımız sıkıntıların başında elektrik hatlarımızın eski olması ve buna bağlı olarak sık sık elektrik kesintisi yaşanması gelmektedir. Bu konu üzerinde özenle durarak Tekirdağ Tredaş Bölge Müdürlüğü’ne geldik ve sorunun çözümü noktasında görüşmelerde bulunduk. Görüşmeler sonucunda elektrik altyapımızın yenilenmesi projesi kabul edildi; çalışmaların da Nisan ayında başlayacağı belirtildi. Daha güzel bir Kırcasalih için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu için yaptığımız çalışmaları bitirdikten sonra, elektrik hatlarını da yerin altına alacağız. Sonrasında yapacağımız üst yapı çalışmalarıyla Kırcasalih’imiz çok daha güzel olacak.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL