Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 819

EMNİYET MÜDÜRÜ MAHMUT GÜDER’DEN BORSAYA ZİYARET

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Güder 04.06.2021 tarihinde Uzunköprü Ticaret Borsasını  ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ile görüştü. Ziyarette UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Aslan, “Huzur ve güvenlik varsa..

EMNİYET MÜDÜRÜ MAHMUT GÜDER’DEN BORSAYA  ZİYARET

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Güder 04.06.2021 tarihinde Uzunköprü Ticaret Borsasını  ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ile görüştü.

Ziyarette UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Aslan, “Huzur ve güvenlik varsa ticarette vardır, ekonomi vardır. Bunu temin eden de şehir merkezlerinde çok değerli emniyet güçlerimizdir,  Emniyet müdürümüzün görev süresi içerisinde Uzunköprü`de çok güzel hizmetlere imza attığını görüyoruz.  Uzunköprü Ticaret Borsası olarak da her zaman emniyet teşkilatımız ile işbirliği ve uyum içerisindeyiz. Bundan sonra da bu böyle devam edecek. Ben bu vesileyle İlçe Emniyet Müdürümüz Mahmut beye yapmış olduğu çalışmaları için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Dedi.

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Güder ziyarette Uzunköprü İlçemizin sorunlarını ve sıkıntılarını biliyoruz. Bunların bilincinde olarak görevimize devam ediyoruz. İnşallah hep birlikte sorunları çözüme kavuşturacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL