Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 300

CHP UZUNKÖPRÜ İLÇE ÖRGÜTÜNDEN ATA’YA 23 NİSAN ÇELENGİ

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Uzunköprü İlçe Örgütü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına  çelenk sundu.   Çelenk sunma törenine CHP Uzunköprü İlçe Başkan vekili..

CHP UZUNKÖPRÜ  İLÇE ÖRGÜTÜNDEN ATA’YA 23 NİSAN ÇELENGİ

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Uzunköprü İlçe Örgütü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına  çelenk sundu.

 

Çelenk sunma törenine CHP Uzunköprü İlçe Başkan vekili Savaş Özen, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan katıldı.

 

Günün anlam önemi ile ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bugün üzerinde hür ve bağımsız olarak yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temellerinin atıldığı, milli egemenliğin ilan edildiği önemli bir gündür.

 

Bizler de İlçe Başkan vekilimiz Savaş Özen , Uzunköprü Belediye Başkanımız Özlem Becan , Kadın Kolları Başkanımız, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Belediye Meclisi Üyelerimiz ile beraber 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarımıza armağan eden Atamız’ın huzuruna parti çelengimizi sunduk. Bu vesileyle bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ulusal iradenin kurulmasında ve korunmasında emeği geçmiş olan tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor,  bugünün küçükleri, yarının büyükleri çocuklarımızın da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL