Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 29

UZUNKÖPRÜ’DE “ÇOCUK ŞENLİĞİ” COŞKUSU YAŞANDI.

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, önderliğinde organize edilen Çocuk Şenliği birbirinden farklı etkinliklerle Uzunköprülü çocuklara yaz tatili coşkusunu doyasıya yaşattı. Uzunköprü Belediyesi’nin 27-28-29-30 Haziran tarihleri boyunca şehrin farklı noktalarında organize..

UZUNKÖPRÜ’DE “ÇOCUK ŞENLİĞİ” COŞKUSU YAŞANDI.

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, önderliğinde organize edilen Çocuk Şenliği birbirinden farklı etkinliklerle Uzunköprülü çocuklara yaz tatili coşkusunu doyasıya yaşattı.

Uzunköprü Belediyesi’nin 27-28-29-30 Haziran tarihleri boyunca şehrin farklı noktalarında organize ettiği dev organizasyonda çocukları mutlu eden tüm ayrıntılar düşünüldü.

Atatürk Park, Cumhuriyet Park ve Ördekli Göl’de düzenlenen Çocuk Şenliği’nde çeşitli atölyeler, illüzyon ve sihirbazlık gösterileri, sinema gecesi, çeşitli yarışmalar, Onur Erol konseri ve daha onlarca farklı etkinlik 4 gün boyunca çocuklarla buluştu.

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, önderliğinde organize edilen Çocuk Şenliğinin ilk gününde yavrularımız düzenlenen  çeşitli atölyelerde hem öğrendiler hem eğlendiler.

Jimnastik eğitimi ile doyasıya eğlenip enerjilerini tazelediler.

 

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, önderliğinde organize edilen Çocuk Şenliğinin ikinci gününde yavrularımız Aybars Ay ile İllüzyon ve Sihirbazlık Gösterisi, Bir Balon Ne Kadar Farklı Şekil Alabilir, Gamze Şenkal Varlı’dan Muhteşem çocuklara uykudan önce masallar kitabıyla müthiş bir hikaye etkinliği ve yaz sineması ile eğlenceli anlar yaşadı.

Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz

 

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, önderliğinde organize edilen Çocuk Şenliğinin  üçüncü gününde yavrularımız Süngerle Su Taşıma, Balon yakalama, Bardakla Su Aktarma, Su Dolu Badya İle Grup Oyunlarıyla eğlenceli anlar yaşadı.

Eğlenceli su oyunlarından sonra Onur Erol Konseri ile oynayıp eğlendiler. Çocuklarımıza bu mutluluğu yaşatan Onur Erol’a teşekkür ediyoruz.

Çocuklarımızın mutluluk sebebi olmaya devam edeceğiz

 

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, önderliğinde organize edilen Çocuk Şenliğinin  4. gününü

-Eğlenceli Oyun Parkurları

-Gladyatör Arena

-Everest Tırmanma

-Ayak Dartı

-Şut Becerisi

-Sumo Güreşi

-Dans Ve Eğlence

İle tamamladık.

Programımızın sonundaki Yaz Yağmuru etkinliğimizde çocuklarımızın mutluluğu görülmeye değerdi.

Çocuk Şenliğimizin parçası olan herkese çok teşekkür ediyoruz.

Her şey çocuklarımızın mutluluğu için

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL