Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 659

UZUNKÖPRÜ GÖRKEMLİ HATIRALAR’DA

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan;  Halk TV’de canlı olarak yayınlanan Serhan Asker’in sunduğu ‘Görkemli Hatıralar’ programına konuk oldu. Çekimleri Edirne’de gerçekleştirilen programa konuk olarak,Uzunköprü belediye başkanı  Özlem Becan’ın yanı sıra;..

UZUNKÖPRÜ GÖRKEMLİ HATIRALAR’DA

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan;  Halk TV’de canlı olarak yayınlanan Serhan Asker’in sunduğu ‘Görkemli Hatıralar’ programına konuk oldu. Çekimleri Edirne’de gerçekleştirilen programa konuk olarak,Uzunköprü belediye başkanı  Özlem Becan’ın yanı sıra; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, usta sanatçı ve geçmiş dönem CHP milletvekili Tolga Çandar da katıldı.

 

Tolga Çandar’ın eşsiz türküleri ve Serhan Asker’in sunumu ile renk kattığı programda Trakya’nın tek kadın belediye başkanı Özlem Becan ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne ve Uzunköprü’müzü izleyicilere tanıttılar.

Uzunköprü Belediye Başkanı  Özlem Becan, taş köprümüzün tarihinden, yeni başlayan yenileme çalışmalarına, ülkemizde ilk ve tek olma özelliğini taşıyan Özgürlük Anıtı’mızdan, yerel üretici birlikleri ile hayata geçirilecek mandıra projesine kadar şehrimizin tanıtımına dair konuları ekranlardan izleyicilerle paylaşarak, şehrimizi bir kez daha gururla temsil etti.

Keyifle izlenilen programın sonunda; Recep Gürkan, Tolga Çandar, Serhan Asker ve Belediye Başkanı Özlem Becan yöresel marşlar eşliğinde özgürlük, demokrasi ve barış adına beyaz güvercinleri gökyüzüne saldılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL