Edirne Haberleri Siyaset Okuma Sayısı: 255

TAM KAPANDIK!

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Kovid-19 salgın süreci sebebiyle 17 gün kapanma kararı ile ilgili bir açıklama yaptı. Av Tekin, açıklamasında şunlara yer verdi. Şu anda Türkiye’mizin..

TAM KAPANDIK!

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, Kovid-19 salgın süreci sebebiyle 17 gün kapanma kararı ile ilgili bir açıklama yaptı.

Av Tekin, açıklamasında şunlara yer verdi. Şu anda Türkiye’mizin en önemli konusu tam kapanma meselesidir. Ülke olarak 17 gün süre ile kapanmaya girdik. Kovid-19 salgın süreci sebebiyle ne yazık ki her gün yüzlerce canımız gitmekte, on binlerce insanımız hasta olmaktadır.

İktidarın bugüne kadar aldığı tedbirler yetmediği için tam kapanmayı Ramazan’ın son günlerinde olmazsa olmaz olarak gördüler. Burada iktidarı haksız bulmuyoruz. Olağan üstü tedbirlere ihtiyacımız var.

Ancak iktidar insanlara sokağa çıkmayacaksınız, iş yerinizi açmayacaksınız, çalışmayacaksınız diyorsa insanımızın karşılaşacağı problemleri çözmekle de mükelleftir.İktidar tedbirler alıp ‘gerisi beni ilgilendirmez diyemez.Sizin o kepenk açmasın dediğiniz esnafın; banka borcu var, vergi borcu var…!

Millete destek vermeden gidilen kapatma kararı yerinde değildir!

Saadet Partisi Genel Başkanımızın geçtiğimiz haftalarda yaptığı çağrıyı tekrar etmek istiyorum, bu süreçte kişi başı her bir vatandaşımıza en azından 1000 lira destek verilmeli, kapanma sürecinin sıkıntısı bu şekilde azaltılmaya çalışılmasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL