Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 275

İNCE’NİN UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI SÜLÜŞ ‘MÜ?

Memleket Hareketi’nin İlçe Başkanı, İnanç Sülüş olacağı konuşuluyor CHP eski milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin liderliğini yaptığı Memleket Hareketi’yle ilgili çalışmaların son aşamaya geldiği öğrenildi. Memleket Hareketi’nin partileşmek için..

İNCE’NİN UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI SÜLÜŞ ‘MÜ?
Memleket Hareketi’nin İlçe Başkanı, İnanç Sülüş olacağı konuşuluyor
CHP eski milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin liderliğini yaptığı Memleket Hareketi’yle ilgili çalışmaların son aşamaya geldiği öğrenildi.
Memleket Hareketi’nin partileşmek için yoğun bir çalışma yürüttüğü belirtildi. 12 Nisan’da parti için resmi başvurunun yapılacağı ve partinin isminin de, o tarihte kamuoyuna açıklanacağı ifade edildi.
Memleket Hareketi tarafından kurulacak partinin il başkanlığına CHP eski Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt’un getirileceği öğrenildi. Uzunköprü İlçe Başkanlığı’na ise, CHP Uzunköprü eski İlçe Başkanı İnanç Sülüş’ün getirileceği belirtiliyor.
Öte yandan Keşan İlçe Başkanlığı’na ise, CHP Keşan eski İlçe Yöneticisi Salih Kirezci’nin getirileceği konuşuluyor.
Memleket Hareketi’nin partileşmesinin ardından Edirne, Keşan ve Uzunköprü’deki bazı CHP’li isimlerin istifa ederek, yeni partiye geçeceği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL