Siyaset Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 302

DOĞALGAZ NE ZAMAN DÖŞENMEYE BAŞLANACAK!

Ekonomik krizin her geçen gün etkisini arttırmasıyla kömür fiyatları vatandaşımızı giderek daha fazla zor durumda bırakıyor.   2023 Yılı içerisinde Uzunköprü’de doğal gaz kullanan hane sayısı 10.000’e ulaşacak. Gazdaş ile..

DOĞALGAZ NE ZAMAN DÖŞENMEYE BAŞLANACAK!

Ekonomik krizin her geçen gün etkisini arttırmasıyla kömür fiyatları vatandaşımızı giderek daha fazla zor durumda bırakıyor.

 

2023 Yılı içerisinde Uzunköprü’de doğal gaz kullanan hane sayısı 10.000’e ulaşacak.

Gazdaş ile yapılan protokole göre yapımına başlanan 2022 yılı itibariyle hangi sokak ve caddelere doğalgaz ulaştırıldığını gazetemiz Uzunköprü halkı ile paylaşmıştı.

2022 Yılı İtibariyle Doğalgaz kullanan Cadde ve Sokaklar Şunlar;

Cumhuriyet Mahallesi

Niyet Sokak,Nazar Sokak,Nağme Sokak,Levent Sokak,Mimoza Sokak,Muteber Sokak,Örnek Sokak,Keşan 1 Nolu Çk. Sokak, Keşan 2 Nolu Çk. Sokak,Özgür Sokak,Kardelen Sokak,Saka Sokak,Nehir Sokak,Latif Bağmen Bulvarı,Zahireciler Sitesi İç Yolu,3 Nolu İnönü Çıkmazı,2 Nolu İnönü Çıkmazı,Emirhan Sokak,Yıldırım Sokak,Yurt Sokak,Yazma Sokak,Şht. Jnd. Çavuş Şenol Ergüder Sokak,Yeşil Sokak,Ahmet Akalın Sokak,Uğur Mumcu Sokak.

 

Şehsuvarbey Mahallesi

Fehmi Çöpoğlu Sokak,Ayçiçeği Cad.,Şölen Sokak,Temiz Sokak

Habib Hoca Mahallesi

1 Nolu Büyükbaşarlar Sokak, 2 Nolu Büyükbaşarlar Sokak,3 Nolu Büyükbaşarlar Sokak,İnönü Caddesi,Çınar Sokak,Çiğdem Sokak.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan,24 Kasım 2022 tarihinde yaptığı açıklamada:Bugün GAZDAŞ Trakya Bölge Direktörü Tamer Akaslan, GAZDAŞ Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir, İşletme Yöneticisi Murat Aras ve Proje Yöneticisi Gökhan Nogay ile toplantı gerçekleştirdik.

Toplantımızda 2023 yılı doğal gaz planlamasını yaptık. Söz verdiğimiz gibi, henüz doğal gaza sahip olmayan mahallelerimiz ile ilgili müjdeli haberlerimiz arka arkaya gelecek.

 

Hür Gazete haber merkezinin edindiği bilgilere göre 2024 Mart Ayında Atatürk ve Kavak Mahallede doğalgaz çalışmaların başlayacağı ardından Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde devam edecek.

 

 

Uzunköprü Atatürk ve Kavak Mahalle Halkı Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin’e Soruyor ? Atatürk ve Kavak Mahallede doğalgaz çalışmaları Ne zaman başlayacak

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL