Siyaset Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 374

CENGİZ:“TÜRKİYE’NİN DEVASIYIZ”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Uzunköprü 1. Olağan ilçe kongresi  gerçekleşirken, kongrenin ardından ise ilçe parti merkezinin açılışı da gerçekleştirildi. 8 Nisan Perşembe günü Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen ilçe..

CENGİZ:“TÜRKİYE’NİN DEVASIYIZ”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Uzunköprü 1. Olağan ilçe kongresi  gerçekleşirken, kongrenin ardından ise ilçe parti merkezinin açılışı da gerçekleştirildi. 8 Nisan Perşembe günü Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen ilçe kongresine  Deva Partisi Kadın Politikalarından Genel Başkan Yardımcısı Elif Esen, Sağlık Politikalarından sorumlu genel başkan yardımcısı Aysun Hatipoğlu, Edirne İl Başkanı Kerem Arda, Kırklareli İl Başkanı Engin Turan, Tekirdağ İl Başkanı  Hasan Berk Çebi ile birlikte çevre il ve ilçe başkanları ile çok sayıda partili katılım gösterdi.

“TÜRKİYE’NİN DEVASIYIZ”

Açılış konuşmaları ile başlayan kongrede ilk sözü  Deva Partisi Uzunköprü İlçe Başkanı Recep Cengiz aldı.  Cengiz yapmış olduğu  konuşmasında; “DEVA Partisi kongremize  hepiniz hoşgeldiniz.  Deva sadece DEVA partisi sadece  Partililerin değil tüm Edirnelilerindir. Herkesi çay, kahve içmeye, dertlerini anlatması için bekliyoruz. Tepeden değil, Yerelden, milletin içinden teşkilatlanma esasıyla çıktığımız bu yolda, yeni nesil siyaset yapacağız. Heyecanımız ve sevincimiz çok büyük. Her geçen gün partimize olan ilginin arttığını görmek bizi ayrıca mutlu ediyor.” dedi.

İl Başkanı ve Genel Başkan Yarımcılarının yapmış olduğu konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

DEVA PARTİSİ İLÇE YÖNETİMİ BELİRLENDİ

Yapılan seçimlerin ardından yapılan kongrede seçilen yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor; “Aydemir Ayhan, Aynur Cengiz, Bedri Akgül, Cem  Paytar, Emel Engin, Emine Özyıldırım, Hasan Akçay, Hülya Çağlayan, Kayhan Kaya, Saim Çalışkan, Sami Aksoy,  Selman Akkuş, Suat Gündüz, Şenol Karabacak.”

Yapılan ilçe kongresinin ardından   daha sonra ise partililer Deva Partisi Uzunköprü İlçe binasının açılışını gerçekleştirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL