Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 60

ŞEHİRLERARASI YENİ TERMİNALDE WC’LER ÜCRETSİZ

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, “Şehirlerarası Yeni Terminalde bulunan WC’lerin ihalesini iptal ederek vatandaşa ücretsiz olarak hizmet vereceğini söyledi. Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, Uzunköprü Şehirlerarası Yeni Terminalde bulunan WC’lerin..

ŞEHİRLERARASI YENİ TERMİNALDE WC’LER ÜCRETSİZ

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, “Şehirlerarası Yeni Terminalde bulunan WC’lerin ihalesini iptal ederek vatandaşa ücretsiz olarak hizmet vereceğini söyledi.

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, Uzunköprü Şehirlerarası Yeni Terminalde bulunan WC’lerin ihalesini iptal ederek vatandaşlarımıza ücretsiz olarak hizmet vereceğini, bakımınıda Uzunköprü belediyesi personeli yapacak dedi.

İlçemiz Atatürk Mahallesi 1331 ada 1 parselde inşa edilen terminalin 1157 m2 kapalı alanda “Uzunköprü Belediyesi Şehirler Arası Otobüs Terminali içerisinde 12 yazıhane (bilet satış ofisi), 4 işyeri, 1 kafeterya, 1 büfe, yolcu bekleme alanı, mescit, bebek bakım odası, personel odası, bay, bayan ve engelli wc, 2 depo alanı, enerji ve jeneratör odaları, iklimlendirme odası, 20 ton kapasiteli su deposu, zabıta kontrol noktası, emanet odası ve danışma bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca açık alanlarında 2200 m2’lik 13 adet otobüs peronu ve çıkış noktası güvenliği, 1700 m2 otopark alanı ve taksi durağı, 270 m2 cep şeklinde minibüs durağı ve atık getirme merkezinden oluşmaktadır

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL