SonDakika Spor Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 590

BAL START ALIYOR!

Tuncaspor’un çekilmesi üzerine Edirne’yi 2020-2021 sezonunda Uzunköprüspor’un temsil edeceği Bölgesel Amatör Lig bugün start alıyor. Uzunköprüspor’un ilk hafta BAY geçtiği 1.Bölge 2. Grup’taki tek maçta Sultangazispor ve Dudullu karşı karşıya..

BAL START ALIYOR!

Tuncaspor’un çekilmesi üzerine Edirne’yi 2020-2021 sezonunda Uzunköprüspor’un temsil edeceği Bölgesel Amatör Lig bugün start alıyor. Uzunköprüspor’un ilk hafta BAY geçtiği 1.Bölge 2. Grup’taki tek maçta Sultangazispor ve Dudullu karşı karşıya gelecek.
266 takımın katılımıyla oynanacak BAL sezonu için, Covid-19 riskinin devam ettiği süreçte daha önce açıklanan statü ve tarihlerde başlatılamaması üzerine bu sezon lige katılamayacağını belirten 158 kulübün haklarının saklı tutulmasına karar verildi. 3 ve 4 takımlı 32 grup üzerinden oynanacak BAL’da 108 takım mücadele edecek.
Grup müsabakalarının tamamlanmasından sonra grup birincisi olan 32 takım tek maç eleme usulü çeyrek, yarı ve final müsabakalarını oynayacak.
8’er takımlı 4 bölgede oynanacak çeyrek final müsabakaları öncelikle 1. ve 2., 3. ve 4., 5. ve 6. ve 7. ve 8. grup birincilerinin çeyrek final müsabakaları oynamasıyla, (1-2) galibinin (3-4) galibi ile, (5-6) galibinin, (7-8) galibi ile yarı final müsabakaları oynayacak. Yarı final müsabakalarının galipleri ise tek maç eleme usulü final müsabakası oynayacak. 4 Bölgenin birincisi olan 4 takım TFF 3. Lig’e çıkma hakkı kazanacak.
Uzunköprüspor’un ilk hafta bay geçtiği 1.Bölge 2. Grup’ta bugün oynanacak tek maçta Sultangazispor ve Dudullu karşı karşıya gelecek. Cebeci Spor Kompleksi’ndeki karşılaşma saat 17.00’de başlayacak.
Uzunköprüspor ligdeki ilk maçında 13 Haziran Pazar günü Sultangazi Spor’u konuk edecek, ikinci maçında ise Dudullu ile 16 Haziran Çarşamba günü deplasmanda oynayarak gruptaki ilk yarı maçlarını tamamlamış olacak.
1.BÖLGE 2.GRUP FİKSTÜRÜ
1. Hafta (9 Haziran Çarşamba)
Sultangazi Spor – Dudullu
Uzunköprüspor Bay
2. Hafta (13 Haziran Pazar)
Uzunköprüspor – Sultangazi Spor
3. Hafta (16 Haziran Çarşamba)
Dudullu – Uzunköprüspor
Sultangazi Spor Bay
4. Hafta (20 Haziran Pazar)
Dudullu – Sultangazi Spor
Uzunköprüspor Bay
5. Hafta (23 Haziran Çarşamba)
Sultangazi Spor Uzunköprüspor
Dudullu Bay Dudullu Bay
6. Hafta (27 Haziran Pazar)
Uzunköprüspor – Dudullu
Sultangazi Spor Bay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL