Uzunköprü Haberleri Okuma Sayısı: 36

5.DOSTLUK Ve KARDEŞLİK TURNUVASI HAMDİ BUZCU SEZONU

Uzunköprü Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ve ilçemizdeki tüm amatör spor kulüpleri bir arada gelerek dostluk ve kardeşlik turnuvası düzenliyor… Uzunköprü’de ki amatör spor kulüplerin ve spor severlerin desteği ile..

5.DOSTLUK Ve KARDEŞLİK TURNUVASI              HAMDİ BUZCU SEZONU

Uzunköprü Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ve ilçemizdeki tüm amatör spor kulüpleri bir arada gelerek dostluk ve kardeşlik turnuvası düzenliyor…

Uzunköprü’de ki amatör spor kulüplerin ve spor severlerin desteği ile ilki 2019 yılında başlatılan ve her yıl aralıksız devam eden dostluk ve kardeşlik halı saha futbol turnuvasının 5’incisi Hamdi Buzcu adına düzenlenecek.

19  Aralık 2023  Salı günü   kaybettiğimiz Uzunköprü’müzün  hayırsever iş adamı, Uzunköprü halkının “Baba” olarak andığı  Hamdi Buzcu’nun adının verileceği turnuva kapsamlı olarak, köy takımlarımızında  dahil olacağı şekilde yapılacak.

Uzunköprü Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası Sponsorluğunda  5.Dostluk  Turnuvası öncesi  tertip komitesi Cumhuriyet Park’da toplantı gerçekleştirdi.

 

TURNUVA İÇİN BİRARAYA GELDİLER

Uzunköprü Belediye Başkanı Ediz Martin, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akalın’ın yanı sıra ilçemizdeki amatör spor kulübü başkan ve yöneticilerinin katıldığı toplantıda düzenlenecek Hamdi Buzcu dostluk ve kardeşlik turnuvası hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Belediye Başkanı Ediz Martin, katılımcılara teşekkür etti.

Başkan Martin yaptığı açıklamada; “İlçemizde bu yıl beşincisi düzenlenecek olan dostluk ve kardeşlik kupası turnuvamız için hazırlıklarımız başladı. Turnuvamıza bu yıl geçtiğimiz yılların aksine belediye olarak da bizde destek vereceğiz. Yine turnuvamızda Ticaret ve Sanayi Odamız da katkıları olacak. Turnuvamızın adını ilçemizin hayırsever işadamı olan ve aralık ayında kaybettiğimiz Merhum Hamdi Buzcu’nun ismini vereceğiz. Turnuvaya destek veren tüm spor kulüplerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akalın’da böyle önemli bir turnuvada yer aldıklarından dolayı mutlu olduklarını ve UTSO olarak gereken tüm desteği vereceklerini ifade etti.

Turnuva hakkında detaylı açıklamayı Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akalın, şu şekilde açıkladı.12 Kişilik  Takım Kuran Herkez katılabilir.Maçlar    Endüstri Meslek sahasında olacaktır.

Şampiyona:12 Adet gram Altın/Kupa

2.Takıma :12 Adet 050 gram Altın/Kupa

3.Takıma :12 Adet 020 gram Altın/Kupa

Turnuvaya yoğun şekilde katılım beklediklerini ifade etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL